Ви знаходитеся: Домашня Відеокурс логопеда

Самий доступний логопед

Відео стійко увійшло в наше життя,  розширюючи наш світогляд, збагачуючи уявлення та сприйняття всього, що нас оточує. Тому сучасні батьки, вчителі логопеди України та інших країн світу широко використовують відеоуроки для дітей, як одну з впливових форм розвитку дитини. Для цього професійні логопеди створюють спеціальний проф курс відео, щоб заохотити та удосконалити навчання дітей. З розвитком комп'ютерних та інтернет технологій з'явилися можливість проводити захоплюючі заняття з дітьми як в логопедичних кабінетах, так і вдома, використовуючи ком'ютери, телевізори та інтернет. Останнім часом починається впровадження інтернет-технологій для онлайн навчання дітей, зокрема з використанням Skype.

Розвиваючі мультфільми Тварини

Тварини

Мультфільми для навчання дітей 3-5 років. Супергероями розвиваючих мультфільмів з захплюючим сюжетом - знайомі та незнайомі тварини. Вивчення диких та свійських тварин з дітьми відбувається в ігровій формі під час перегляду пізнавальних та корисних мультиків пов'язаних з тваринами, фауною, їжею тварин та їх дитинчат, а також місцем їх проживання.

 

Овочі та фрукти

 

Овочі та фрукти

Пропонуємо збірку розвиваючих логопедичних мультфільмів для дітей дошкільного віку, об'єднаних спільною темою: Овочі та фрукти. Фільми цієї збірки сприяють вивченню дітьми овочів та фруктів, їх кольорів, форми, розрізненню: що відноситься до овочів, а що до фруктів.

 

Арифметика для дошкільнят

 

Арифметика для дошкільнят

Корисні мультфільми озвучені українською. Для дошкільників які вже навчились рахувати до десяти абож тільки-но вчаться. Арефметичні завдання для хлопчиків та дівчаток онлайн відеозаняття логопедичної служби Коректолог. На додачу яскраві сюжети мультфільмів для розвитку логічного мислення.

 

Розвиваємо мислення дітей

Розвиток мислення дітей

Ця галерея мультиплікаційних відео, створених логопедичною онлайн службою Коректолог для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку і озвучених українською мовою. Відео сприяє розвитку міркування та логічного мислення у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Розвиваючі відео створені та покликані розвивати здібності до міркування та спотереження, розвивати увагу дитини, хід думки та логіки... Користуйтеся розвиваючими онлайн мультфільмами для роботи з дітьми по освоєнню ними цих процесів

 

Художник Максим

Кольори

До вашої уваги узагальнюючі мультфільми для дошкільнят про кольори та їхні властивості. Поєднання кольорів у кольорову гамму для початківців та дітей з художніми здібностями. Мультфільми з ігровими заняттями розраховані для дошкільнят та дітей початкової школи. Вивчати художню складову будьякого кольору допоможуть розвиваючі завдання для хлопчиків та дівчаток.

 

Ігри робіків з кульками

Робіки

 

На даній відео сторінці логопеди дитячої онлайн служби Коректолог підібрали для Вас самі корисні логопедичні вправи для автоматизації та диференціації звуків  та формування фонематичного сприйняття малюка. При правильному використанні усі логопедичні відео здатні розвивати пам'ять, увагу, логічне мислення, закріплювати назви основних кольорів. Разючий ефект від використання відео вправ ви відмітите вже після 3-5 занять з дитиною.

Займаючись з дитиною користуйтесь кнопкою "Пауза" на відеоплейєрі для того, щоб при необхідності, дати дитині більше часу для обдумування відповіді.

 

Запам'ятай слова

Логопедичні ігри. Розвивальна логопедична гра Запам'ятай слова

Запам'ятай слова Слухове сприйняття починається з акустичної (слухової) уваги і приводить до розуміння змісту промовленого через впізнавання і аналіз мовних звуків, що доповнюються сприйняттям немовних компонентів (міміки, жестів, пози). Слуховий та моворуховий аналізатори мають велике значення для розвитку мови, становлення другої сигнальної системи дитини.Розвиток слухового сприймання йде в двох напрямах: з одного боку, розвивається сприйняття мовних звуків, тобто формується фонематичний слух, а з іншого боку, розвивається сприйняття немовних звуків, тобто шумів, які нас оточують.

Дані логопедичні ігри та онлайн презентації з подібним сюжетом спрямовані на розвиток фонематичного сприймання дошкільника, а також розвиток фонематичної пам'яті у ігровій формі.

Даний ігровий матеріал  логопедичної онлайн служби сформовано парами слайдів. На першому з них пропонуються слова для запам'ятовування, на другому картинки з завданням. Перед заняттям з дитиною в ігровій формі бажано переглянути матеріал, для ознайомлення.

Даний матеріал призначений для проведення логопедичного онлайн заняття з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

Провести заняття