Ви знаходитеся: Домашня Розвивальні ігри

Логопедичні ігри для розвитку (логоігри)

Одним з найкращих засібв вирішення всіх логопедичних завдань ми називаємо  логопедичні розвивальні ігри (логоігри). І ви неодмінно в цьому  переконаєтеся на власному прикладі. Основна цінність застосування логопедичних ігор полягає в наступному. Усі логопедичні ігри-вправи в запропонованих заняттях проводяться онлайн до того ж,  в невимушеній  ігровій формі. А ігри завжди цікавлять дітей будьякого віку . Граючись з дитиною вчитель-логопед, або дорослий непомітно для дитини вирішує навчальні і виховні завдання.

Користь логоігор полягає ще й в тім, що крім логопедичних занять вони спрямовані на загальний розвиток дитини. Саме тому логопеди України широко застосовують логоігри у власних дидактичних заняттях з дітьми. На сайті логопедичної онлайн служби "Коректолог" логоігри запропоновано у формі відео та презинтацій на різні теми. Зкориставшись вклатками "розвиваючі ігри" та "робочі матеріали" ви отримаєте доступ до перерахованих вище логопедичних матеріалів.

Тут Ви знайдете багато цікавих логоігор для практичного застосування дома і  в повсякденній роботі.  Запршуємо логопедів України, вихователів ДНЗ вчителів, батьків і просто небайдужих до співпраці. Поділіться своїм досвідом з цих питань чи ідеями і ми донесемо їх широкому загалу.

Логопедична розвивальна гра "Знайди зайвий предмет"

Знайди зайвий предмет

Логопедична розвивальна гра для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку "Знайди зайвий предмет" призначена для проведення логопедичного онлайн занятя по темі Узагальнення предметів. Крім того гра сприяє розвитку пам'яті дитини, уваги та мислення.

Дана логопедична гра відноситься до дидактичних матеріалів логопеда і створена для того, щоб займатися онлайн, не скачуючи на свій комп'ютер. Разом з тим нею можуть скористатися батьки для цікавого й корисного проведення часу з дитиною. Логопедична гра проводиться дорослим, який пепреключає слайди, ставить запитання дитині. Якщо дитина не може відповісти на запитання постарайтеся підказати їй запитаннями, що наводять на правильну відповідь.

Ігровий матеріал містить сім слайдів. На кожному з них після кліку мишкою включається анімація правильної відповіді. Перед заняттям бажано переглянути матеріал, щоб вигадати ігрову форму заняття для зацікавлення дитини.

Даний матеріал призначений для проведення логопедичного онлайн заняття з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

Провети заняття