Ви знаходитеся: Домашня Методика обстеження Логопиедичне обстеження дитини. Тест

Логопиедичне обстеження дитини. Тест

Існує кілька способів обстежити загальний розвиок дитини дошкільного віку. І для вас мабуть не секрет, що розвиток мовних центрів дитини цілком залежить від її загального розвитку. Отже для початку варто відстежити основні показники ровиваючогося мовлення, такі як гуління, гукання, та звукове наслідування мовлення батьків. Як стверджують логопеди такі показники проявляються до першого року життя. А щоб обстежити загальний розвиток дитини після першого року життя логопеди з логопедичної онлайн служби пропонують пройти цікавий тест.

Логопедичний тест з відображенням

З допомогою простих дій ви одразу дізнаєтеся як швидко розвивається ваша дитина. Головне завдання тесту спрямоване на те щоб встановити: сприймає дитина себе особистістю чи ні. Та відповідно, як швитко буде розвиватися дитяче мовлення в контексті загального розвитку дитини. Для нашого тесту для  знадобиться велике дзеркало та червона фарба. Логопед непомітно наносить червону фарбу на дитячу щоку та ставить дитину перед дзеркалом.

 

В даному тесті заплановано два розвитки подій.

Перший. Дитині подобається бачити в дзеркалі собі подібного (подібну). Дитина грається з своїм відображенням не зважаючи на червону фарбу.  Висновки тесту - дитина не усвідомлює себе особистістю.

Другий. Дитина знає про властивості відображення в дзеркалі. ІІ турбує поява червоної плями на щоці. Висновки тесту - дитина усвідомлює себе особистістю.

По розрахункам логопедичної онлайн служби середньостатистична дитина починає усвідомлювати себе особистістю в рік та 6 місяців. Цей вік логопеди радять брати за основу. Відхилення від основи вказують на темпи розвитку вашої дитини. Звичайно бувають і інші прояви ознак дитячої особистості. Дитина починає називати себе "я". Але логопеди з логопедичної онлайн служби стверджують що за такими діями може приховуватися просте бажання бути схожим (схожою) на батьків.