Ви знаходитеся: Домашня Ігротека

Розвиваючі мультфільми Тварини

Тварини

Мультфільми для навчання дітей 3-5 років. Супергероями розвиваючих мультфільмів з захплюючим сюжетом - знайомі та незнайомі тварини. Вивчення диких та свійських тварин з дітьми відбувається в ігровій формі під час перегляду пізнавальних та корисних мультиків пов'язаних з тваринами, фауною, їжею тварин та їх дитинчат, а також місцем їх проживання.

 

Овочі та фрукти

 

Овочі та фрукти

Пропонуємо збірку розвиваючих логопедичних мультфільмів для дітей дошкільного віку, об'єднаних спільною темою: Овочі та фрукти. Фільми цієї збірки сприяють вивченню дітьми овочів та фруктів, їх кольорів, форми, розрізненню: що відноситься до овочів, а що до фруктів.

 

Арифметика для дошкільнят

 

Арифметика для дошкільнят

Корисні мультфільми озвучені українською. Для дошкільників які вже навчились рахувати до десяти абож тільки-но вчаться. Арефметичні завдання для хлопчиків та дівчаток онлайн відеозаняття логопедичної служби Коректолог. На додачу яскраві сюжети мультфільмів для розвитку логічного мислення.

 

Розвиваємо мислення дітей

Розвиток мислення дітей

Ця галерея мультиплікаційних відео, створених логопедичною онлайн службою Коректолог для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку і озвучених українською мовою. Відео сприяє розвитку міркування та логічного мислення у дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Розвиваючі відео створені та покликані розвивати здібності до міркування та спотереження, розвивати увагу дитини, хід думки та логіки... Користуйтеся розвиваючими онлайн мультфільмами для роботи з дітьми по освоєнню ними цих процесів

 

Художник Максим

Кольори

До вашої уваги узагальнюючі мультфільми для дошкільнят про кольори та їхні властивості. Поєднання кольорів у кольорову гамму для початківців та дітей з художніми здібностями. Мультфільми з ігровими заняттями розраховані для дошкільнят та дітей початкової школи. Вивчати художню складову будьякого кольору допоможуть розвиваючі завдання для хлопчиків та дівчаток.

 

Ігри робіків з кульками

Робіки

 

На даній відео сторінці логопеди дитячої онлайн служби Коректолог підібрали для Вас самі корисні логопедичні вправи для автоматизації та диференціації звуків  та формування фонематичного сприйняття малюка. При правильному використанні усі логопедичні відео здатні розвивати пам'ять, увагу, логічне мислення, закріплювати назви основних кольорів. Разючий ефект від використання відео вправ ви відмітите вже після 3-5 занять з дитиною.

Займаючись з дитиною користуйтесь кнопкою "Пауза" на відеоплейєрі для того, щоб при необхідності, дати дитині більше часу для обдумування відповіді.

 

Досі не знаєте як розвинути мовне дихання у дитини?

Даним матеріалом пропонуються конспекти та приклади логопедичних ігор для студентіві, вихователей, логопедів та дбайливих батьків. Запропоновані ігри використовуються логопедами з логопедичної онлайн служби для подолання затинання та розвитку мовленнєвого дихання у дітей. Слід зауважити що ігрова форма вправ сприяє зацікавленню дитини. А методичність проведення логопедичних ігр з дитиною нормалізує процес дихання та автоматизує поставлені звуки. Ососбливо це актуально для дітей-логопатів з такими вадами мовлення як затинання.

 

Дані логопедичні ігри та вправи відрізняються від наведених нижче інтерактивних логопедичних ігр та передбачають попередню підготовку: виготовлення, або підбір необхідних предметів для гри. А логопедичні  конспекти не є догмою, а лише напрямком для розвитку Вашої творчості у проведенні даного виду ігрових занять з дитиною. Ми цінуємо вашу думку. Усі пропозиції та побажання з приводу логопедичних ігр залишайте в рубриці ви запитували

 

Переглянути

 

Запам'ятай слова

Логопедичні ігри. Розвивальна логопедична гра Запам'ятай слова

Запам'ятай слова Слухове сприйняття починається з акустичної (слухової) уваги і приводить до розуміння змісту промовленого через впізнавання і аналіз мовних звуків, що доповнюються сприйняттям немовних компонентів (міміки, жестів, пози). Слуховий та моворуховий аналізатори мають велике значення для розвитку мови, становлення другої сигнальної системи дитини.Розвиток слухового сприймання йде в двох напрямах: з одного боку, розвивається сприйняття мовних звуків, тобто формується фонематичний слух, а з іншого боку, розвивається сприйняття немовних звуків, тобто шумів, які нас оточують.

Дані логопедичні ігри та онлайн презентації з подібним сюжетом спрямовані на розвиток фонематичного сприймання дошкільника, а також розвиток фонематичної пам'яті у ігровій формі.

Даний ігровий матеріал  логопедичної онлайн служби сформовано парами слайдів. На першому з них пропонуються слова для запам'ятовування, на другому картинки з завданням. Перед заняттям з дитиною в ігровій формі бажано переглянути матеріал, для ознайомлення.

Даний матеріал призначений для проведення логопедичного онлайн заняття з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

Провести заняття