Ви знаходитеся: Домашня Ви запитували

Запитання батьків до логопеда

Коли слід займатися з логопедом?

Оскільки мовлення дитини постійно розвивається, стає все більш досконалим, бажано щороку перевіряти у логопеда відповідність його певним параметрам вікового мовного розвитку. І якщо у батьків є хоч найменші сумніви або підозри щодо розвитку мовлення дитини, краще негайно звернутися до логопеда.

При яких симптомах необхідно звернутися до логопеда?

Детальніше ...

Як розвивати мовлення дитини?

За великим рахунком людина розмовляє «головою». Саме в корі головного мозку народжується задум висловлювання, підбираються потрібні слова, віддається наказ м'язам, зокрема і артикуляційного апарату, зробити той чи інший рух або вимовити той чи інший звук. Тому для правильного промовляння звуків артикуляційні м'язи повинні бути підготовлені логопедом. Для цього діє логопедична онлайн служба

Як готувати дитину до промовляння звуків без логопедичної онлайн служби?

Детальніше ...

Як виправити звук дитині за тиждень?

В основі дошкільної логопедії одним з складників виховання культури висловлювання дитини є артикуляційні ігри та вправи. У статті ви дізнаєтеся якими логопедичними вправами займатися в першу чергу. Що таке артикуляційні вправи. Як логопеди з логопедичної онлайн служби радять організовувати логопедичні заняття з дитиною щоб виправити звук. Отже  перед тим як займатися з дитиною основними вправами радимо провести короткі але разом із тим ефективні вправи для артикуляції органів пов"язаних з виникненням звуків при висловлюванні. Артикуляційна  гімнастика в ігровій формі або артикуляційні вправи з дитиною необхідні для відпрацювання основних  рухів артикуляційного апарату дитини. Розвиток сили м'язів органів артикуляційного апарату необхідний для правильної вимови звуків та попередження мовних порушень дитини дошкільного віку.

Логопеди радять батькам тиждень займатися артикуляційними вправами або артикуляційною гімнастикою щодня 2-3 рази в день».  Але зазвичай краще, якщо дитина буде думати, що вона грається з мамою. Наприклад.

 

Детальніше ...

Як виправити дитині заїкання?

Заїкання — це тяжке захворювання, проте його можна вилікувати якщо регулярно займатися логопедичними вправами. Шановні батьки! Не зволкайте. Лікуйте дітей від заїкання. Виконуйте корткі логопедичні вправи  невропатолога і пам"ятайте заїкання не вирок.

Радимо вжити такі заходи при появі у дитини заїкання:

Детальніше ...

Для чого потрібна пальчикова гімнастика?

Пальчикова гімнастика - це ігрові вправи для розвитку дрібної моторики ( мається на увазі розвиток рухливості пальців та кистей рук дитини). У наш час науково доведено, що розвиток мовлення дитини пропорційно залежить від слухняності (тонусу, сили, точності) рухів пальців рук. Саме тому такі тренування набувають особливого значення у корекційнй роботі з розвику мовлення.

У чому ще користь пальчикової гімнастики?

Детальніше ...

Чому дитинина мовчить у два роки?

Дитині два роки і три місяці, а він каже всього десять слів. Варто починати турбуватися чи ні? Це найпоширеніший питання серед батьків малюків від двох до трьох років життя. І занепокоєння батьків цілком виправдано. Як стверджують логопеди з логопедичної онлайн служби в два роки дитина вже знає і вимовляє багато слів та  може говорити різними фразами. Мова його може бути нечіткою, але свої прохання і враження малюк вже переносить в словесну форму.

Детальніше ...

Як навчити дитину чітко вимовляти звуки?

Ііноді в мові залишаються звуки, які дитина вимовляє нечітко. Якщо ви помітили таку проблему у дитини, зверніться до логопеда, .

Діти різні, і причини порушень у мовленні треба виявляти при особистому контакті. Тому вам варто звернутися до фахівця безпосередньо.

Які причини неправильної звуковімови?

Детальніше ...

Дитина не хоче говорити. Що робити?

Моєму хлопчикові  3 рочки. Він говорить слова: мама, баба, тато, няня, нє, на, та, то, хто. Знає букви з букваря, вчимо. І деякі склади повторює. А більше не хоче. Нові слова починає говорити, а через деякий час не говорить їх в побуті. Що робити? Порадьте будь ласка.

Детальніше ...