Ви знаходитеся: Домашня
В наш час надзвичайно гостро постала потреба логопедичної корекції мовлення дитини. За статистичними даними логопедичної онлайн служби кожна третя дитина має патологію мовлення. Діапазон мовленнєвих вад різний - від косметичного недоліку промовляння звуку (дислалія) до повної відсутності мовлення (алалія). У справах цих дітей батьки та педагоги б'ють на сполох.
Характерно, що дітям з вадами мовлення набагато важче пристосуватися до перебування у колі однолітків Вони відстають в розвитку. Прикро ще й те, що при несвоєчаному виправленні цих вад мовлення, вони відіб'ються і на писемності дитини (дисграфія). І чим далі, тим важче їх виправляти. Саме тому в сучасних дошкільних закладах та початковій школі роботі логопедичної служби приділяється так багато уваги.
Проофесія логопеда стає більш важливою і затребуваною в наш час. Постійно збільшується кількість курсів факультетів та відділень у навчальних закладах, що готують спеціалістів даного фаху. Необхідно максимально охопити дитячу аудиторію, щоб надати персональну, кваліфіковану допомогу дітям.
Наш сайт універсальний. Розрахований на широку аудиторію.
Батьки. Сподіваємося, що він допоможе вам вчасно помітити вади мовленнєвого розвитку ваших дітей, дасть вам знання про складові частини мовлення, специфіку їх розвитку на кожному віковому етапі. Наочні матеріали та практичні поради щодо логопедичної роботи з дітьми допоможуть активізувати їх мовленнєвий розвиток в домашніх умовах, а також запобігти вадам мовлення, чи у сприянні виправленню.
Логопеди - практики збагатять свої знаня і знайдуть консультації і поради щодо удосконалення корекційної логопедичної роботи ознайомляться з найновішими досягненнями корекційної педагогіки та досвідом роботи колег.
Студенти, співпрацюючи з нами, зможуть переконатися у правильності вибору професії, отримати відеокурс консультацій і матеріали для підготовки до практичних занять, заліків та екзаменів. Можливо, наші матеріали допоожуть їм у написанні рефератів та дипломних робіт.
Запрошуємо відвідати наш сайт!